Jesteś Instalatorem

rozwiązania połączeniowe multiconnect
 MULTICONNECT ROZWIĄZANIA POŁĄCZEŃ
INFORMACJE NT. NASZEJ INSTRUKCJI TECHNICZNEJ

Ten prosty i kompletny przewodnik pomoże Ci poinformować klientów o własnościach technicznych rozwiązań połączeniowych COMAP.

Złóż wniosek o przysłanie egzemplarza lub ściągnij z Internetu

 MULTICONNECT ROZWIĄZANIA POŁĄCZEŃ
INFORMACJE NT. NASZEJ INSTRUKCJI TECHNICZNEJ

Złóż wniosek o przysłanie egzemplarza lub ściągnij z Internetu

W samym środku branży instalatorskiej: wyjątkowy partner

COMAP jest firmą, która dostarcza wszystkich elementy niezbędne do wykonania kompletnych instalacji grzewczych i wody użytkowej, "od źródła energii aż po emiter". Świadczymy również wyjątkowe usługi doradztwa technicznego na rzecz fachowców z branży oraz firm instalacyjno-budowlanych, przez cały okres eksploatacji, począwszy od remontu pojedynczego domu skończywszy na budowie instalacji w budynkach użyteczności publicznej.


Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i wymagania. W efekcie jesteśmy jedną z niewielu firm działających na rynku, która oferuje swoim klientom  tak szeroki wybór produktów. Wysoka jakość, dbałość o koszty i szybkość realizacji: jak widać mamy te same cele do osiągnięcia.

  • Przede wszystkim na budowie — dajemy całkowitą pewność i niezawodność: nasze produkty są pochodną naszej wiedzy technicznej i oczywiście są zgodne ze wszystkimi wymaganymi normami oraz posiadają niezbędne świadectwa i aprobaty techniczne. Naszym Klientom gwarantujemy wydajne instalacje oraz zapewniamy optymalną wygodę. Instalatorom z nami współpracującymi dajemy gwarancję wydajnej pracy na budowie — a także dajemy całkowitą pewność po montażu.
  • Zawsze jesteśmy blisko. Nasze personel handlowy jest do dyspozycji, aby doradzać w trakcie realizacji inwestycji. Nasi inżynierowie odwiedzają instalatorów na placach budów. Nasi inżynierowie, pracujący w dziale technicznym, również są do Twojej dyspozycji. Gdy tylko zgłosisz taką potrzebę możemy również pomóc w opracowaniu bardziej skomplikowanych analiz włącznie z obliczeniami cieplnymi i parametrów dynamicznych itd.
  • Uzyskaj przewagę nad konkurencją już na początku: Zawsze staramy się przewidzieć trendy w branży instalacyjno-budowlanej i w efekcie lepiej na nie reagować, uwzględniając ograniczenia i szanse spowodowane przepisami prawnymi. W efekcie Ty jako instalator możesz zaoferować swoim Klientom rozwiązanie, które są bardziej energooszczędne i ekonomiczne.