Termostatyzacja przez COMAP

Dzięki termostatyzacji można regulować temperaturę różnych pomieszczeń w domu w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło. Zapewnia to komfort mieszkańców oraz lepszą wydajność energetyczną instalacji grzewczej.

 

Do 20% oszczędności w skali roku na rachunku za ogrzewanie

Obniżenie rachunków za energię jest priorytetem dla wszystkich.

Na co dzień COMAP odpowiada na to wyzwanie, opracowując rozwiązania uwzględniające nowe kwestie:

  • Optymalizacja wykorzystania wolnego dopływu ciepła.
  • Poprawa komfortu wszystkich użytkowników rozwiązań COMAP dzięki jeszcze bardziej precyzyjnej regulacji temperatury i kontrolowanej dystrybucji ciepła.
  • Uzyskanie idealnej równowagi układu hydraulicznego dzięki trafności i efektywności jego rozwiązań.

Zawory termostatyczne pozwalają na precyzyjną regulację i utrzymanie temperatury na wymaganym poziomie. Zapobiegają one w ten sposób przegrzaniu lub nadmiernemu wychłodzeniu i poprawiają komfort cieplny. Ta automatyczna regulacja pozwala na zaoszczędzenie do 20% rocznie na rachunku za ogrzewanie.

 

COMAP może ułatwić termostatyzację

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach w zakresie termostatyzacji grzejników Twoich klientów? Zapoznaj się z naszą szeroką gamą rozwiązań termostatycznych: Głowica termostatyczna Senso, automatyczny zawór równoważący AutoSar, zestaw do ręcznej wymiany zaworów Demobloc...

Cała związana z tym dokumentacja (broszury, karty katalogowe...) jest również dostępna na naszej stronie dotyczącej asortymentu termostatów oraz w naszym centrum dokumentacji.

 

Nasze rozwiązania termostatyczne <