Od źródła do emitera ciepła - wyjątkowa oferta

Firma COMAP pomaga fachowcom z branży instalacyjnej w całym procesie tworzenia systemów, które transportują energię od jej źródeł takich jak kotły, pompy ciepła, panele słoneczne, wytwornice chłodu i zasobniki c.w.u., do emiterów ciepła takich jak grzejniki, niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe, itp. oraz odbiorników wody takich jak armatura sanitarna.

Nasza wyjątkowa gama produktów daje instalatorom coś co ma kluczowe znaczenie: tj. wszystkie niezbędne rozwiązania, dopasowane i zoptymalizowane dla każdego głównego punktu systemu. Nasza oferta obejmuje m.in. elementyi do źródeł ciepła, do sieci pierwotnych i wtórnych, do punktów styku między systemami, do równoważenia systemów, części emiterów ciepła i systemów regulacji, a także rozwiązania do uzdatniania wody.

Poniżej przestawiamy listę naszych rozwiązań* dla:

  • Budownictwa jednorodzinnego
  • Budownictwa wielorodzinnego /budownictwa społecznego

* Przedstawione rozwiązania stanowią najbardziej logiczne zastosowania dla ich elementów, zgodniez charakterystyką i przeznaczeniem każdego budynku. Niżej podane typy systemów są jedynie przykładowe i nie należy ich traktować jak gotowych rozwiązań. Ponieważ każdy projekt jest inny COMAP zaleca, aby wykwalifikowani fachowcy brali udział w projektowaniu najlepszego rozwiązania.