Jesteś sprzedawcą

NARZĘDZIA PRAKTYCZNE
NARZĘDZIA PRAKTYCZNE,
KARTY CHARAKTERYSTYKI Z DANYMI TECHNICZNYMI DO ŚCIĄGNIĘCIA

Ściągnij karty charakterystyki z danymi technicznymi, które potrzebujesz,w sposób łatwy i nieodpłatny..

Patrz nasze "Centrum dokumentacji"

NARZĘDZIA PRAKTYCZNE,
KARTY CHARAKTERYSTYKI Z DANYMI TECHNICZNYMI DO ŚCIĄGNIĘCIA

Patrz nasze "Centrum dokumentacji"

Jesteś dystrybutorem zajmującym się sprzedażą hurtową

COMAP od zawsze nawiązuje relacje partnerskie z klientami, dzięki czemu może bliżej poznać potrzeby i oczekiwania fachowców zajmujących się sprzedażą, firm instalacyjnych i inżynieryjnych. Twoi Klienci na pewno zauważą różnicę.

  • Jakość i niezawodność: nasze produkty i systemy zostały zaprojektowane i wyprodukowane we Francji i w Europie, w naszych zakładach oraz w zakładach należących do Grupy Aalberts. Oprócz wymagań podanych w normach — które nasze produkty zawsze spełniają — COMAP opracowuje swoje własne dokumenty ze specyfikacjami każdego produktu.
  • Wybór i dostępność: materiały, technologie, rozmiary, dostawa — Twoi klienci nie muszą się martwić ponieważ dzięki współpracy z nami będziesz mógł szybko dostarczyć produkty, których potrzebują, oferując im szeroką gamę rozwiązań i produktów dopasowanych do ich potrzeb.
  • Fachowa wiedza z zakresu marketingu precyzyjnie dopasowana do profesjonalnej dystrybucji, dzięki czemu rozwiązania i usługi, które oferujemy, dają prawdziwą przewagę konkurencyjną naszym dystrybutorom.
  • Bardzo skuteczny personel sprzedaży składający się z 11 przedstawicieli techniczno-handlowych oraz projektowych o rzetelnej znajomości zagadnień technicznych, którzy są w stanie sprostać nie tylko potrzebom dystrybutorów, ale także potrzebom instalatorów i firm technicznych.  Przedstawiciele handlowi COMAP maja wsparcie działu technicznego w firmie w zakresie wszystkich narzędzi techniczno- informatycznych niezbędnych do wykonania kalkulacji i projektów. Twój przedstawiciel handlowy stanowi dla Ciebie główny punkt kontaktu, odpowiada za realizację Twoich zamówień, za przekazanie niezbędnych dokumentów technicznych itp.
  • Program Co-Expert: jest to inicjatywa w zakresie obsługi sprzedażowo-technicznej na całym świecie.  Nasze zespoły techniczne i handlowe oferują szkolenia i pomoc, której potrzebujesz. Twoi klienci docenią ich fachową wiedzę.

Nasze rozwiązania