Jesteś projektantem

Fiches techniques téléchargeables COMAP
NARZĘDZIA PRAKTYCZNE,
KARTY CHARAKTERYSTYKI Z DANYMI TECHNICZNYMI DO ŚCIĄGNIĘCIA

Ściągnij wszelkie karty charakterystyki z danymi technicznymi, które potrzebujesz,, w sposób łatwy inieodpłatny.

Patrz nasze "Centrum dokumentacji"

NARZĘDZIA PRAKTYCZNE,
KARTY CHARAKTERYSTYKI Z DANYMI TECHNICZNYMI DO ŚCIĄGNIĘCIA

Patrz nasze "Centrum dokumentacji"

Dążysz do doskonałości? My również.


Wytwarzanie chłodu i ciepła oraz ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) pochłaniają ponad 60% zużycia energii ogółem w budynku. Aby zmniejszyć zużycie energii zaostrzane są normy i przepisy prawa. Coraz lepiej poinformowani, z coraz większymi wymaganiami, fachowcy i użytkownicy oczekują wydajnych rozwiązań.

Będąc firmą zajmującą się produkcją i projektowaniem, jesteśmy przekonani, że możemy stawić czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom energetycznym. Mimo, że często są niewidzialne, to nasze produkty odgrywają kluczową rolę w wydajności energetycznej instalacji. Z tego powodu zależy nam tak jak Państwu na opracowaniu wizji kompleksowych instalacji gdzie każdy szczegół ma wpływ na wydajność ogółem.

  • Jakość bez kompromisu: 90% naszych produktów projektujemy i produkujemy w Europie, głównie z naszych zakładach produkcyjnych, które posiadają certyfikat na zgodność z normą ISO 9001 oraz posiadają własne działy techniczne. Podjęliśmy decyzję, że będziemy oferować produkty najwyższej jakości, w pełni wykonane i udoskonalone, dla długo wykonywanych instalacji, które są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.
  • Innowacja to nasza motywacja: zawsze poszukiwaliśmy rozwiązań bardziej zaawansowanych technicznie, starając się zapewnić naszych klientom jak najwyższą wydajność. Razem z działami inżynierii przemysłowej, nasz dział badawczo-rozwojowy, znajdujący się w Lionie w siedzibie głównej Grupy, projektuje rozwiązania do kontrolowania zużycia energii, a także rozwiązania zmniejszające zużycie energii oraz systemy łączności i interfejsy.
  • Doradztwo na rzecz Klienta to nasza misja: jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji! Przedstawiciel handlowy COMAP przydzielony do każdego klienta zna go i cały czas się nim zajmuje. Przedstawiciel handlowy do Ciebie przypisany jest to Twojej dyspozycji, aby świadczyć pomoc, której potrzebujesz, natomiast działy techniczne COMAP udzielają wsparcia gdy zachodzi potrzeba. Przedstawiciel handlowy przypisany do Ciebie przekaże nam informację o Twoich trudnościach i potrzebach, aby nasze przyszłe rozwiązania lepiej je zaspokajały.

Nasze rozwiązania