COMAP otwiera swoją bibliotekę BIM

COMAP otwiera swoją bibliotekę BIM
wt., 07/11/2017 - 15:46
Wsparcie

COMAP właśnie otworzył swoją bibliotekę modeli BIM dla gamy podłączeń z rur wielowarstwowych: złączki zaprasowywane SkinPress oraz rury MultiSkin i BetaSkin. Wszystkie te modele są dostępne do pobrania za darmo na stronie COMAP. 

Cyfrowe wsparcie profesjonalistów z branży budowlanej

Otwarcie biblioteki modeli COMAP BIM pokazuje, że firma stara się wspierać profesjonalistów również teraz, gdy Modelowanie Informacji o Budynku (Building Information Modelling, BIM) staje się coraz powszechniejsze. COMAP koncentruje się na jednej ze swoich najważniejszych grup produktów czyli produktów do instalacji z rur wielowarstwowych: złączki zaprasowywane SkinPress oraz rury wielowarstwowe MultiSkin i BetaSkin. Z czasem kolejne gamy produktów COMAP znajdą się w bibliotece BIM.

BIM to rozwiązanie dające różnorodne korzyści

Dzięki BIM można optymalizować każdy etap funkcjonowania budynku przy pomocy cyfrowych modeli znanych każdemu profesjonaliście w branży. Przykładowo, w projekcie BIM można wyjątkowo efektywnie konstruować instalacje wodne na etapie projektowania. To umożliwia zaplanowanie odpowiedniej przestrzeni między elementami struktury tak by dobrze przeprowadzić niezbędne segmenty instalacji.

Odkryj bibliotekę COMAP BIM

Marketing
Service presse

Sprawy związane z marketingiem i promocją


Product Marketing Manager:

Artur Grabowski
tel.: +48 22 744 22 09
e-mail: marketing@comap.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 15.00