25 lat COMAP w Polsce

śr., 01/16/2019 - 16:06
Korporacyjne

W tym roku mija 25 lat obecności COMAP w Polsce. Jest to dobry moment, aby podziękować wszystkim osobom i firmom, które były i są zaangażowane w promowanie produktów marki COMAP.

Dziękujemy!

 

Przez te wszystkie lata zmienialiśmy się wraz ze zmianami zachodzącymi na polskim rynku budowlanym i byliśmy świadkami ewolucji zachodzącej w świecie rozwiązań technicznych i materiałowych.

COMAP był zawsze w czołówce producentów wdrażających nowe i innowacyjne rozwiązania – począwszy od najprostszych takich, jak połączenia lutowane, ręczne zawory grzejnikowe czy filtry mechaniczne a skończywszy na systemach zaprasowywanych wielowarstwowych MultiSkin, zaworach grzejnikowych samorównoważących AutoSAR czy domowej stacji uzdatniania wody KOMEO. Dodatkowo w najbliższym czasie nasza oferta zostanie poszerzona o system połączeń zaprasowywanych osiowo PexyMax dla rur PEX a także o baterie łazienkowe i kuchenne - co będzie doskonałym uzupełnieniem bogatej i dynamicznej oferty COMAP.

Zmieniamy się dostosowując gamę produktów i wsparcia do potrzeb zmieniającego się rynku. Naszą ambicją pozostaje zadowolenie klienta i odpowiedz na jego potrzeby niezależnie od tego, czy jest instalatorem, projektantem, sprzedawcą, inwestorem czy użytkownikiem.

Zespół Comap Polska

Marketing
Service presse

Sprawy związane z marketingiem i promocją


Product Marketing Manager:

Artur Grabowski
tel.: +48 22 744 22 09
e-mail: marketing@comap.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 15.00